Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sırala
Filtrele
Sonuçları Filtrele
Uygula
Tur Bulundu
Uygula

Assos’un büyüleyici atmosferi eşliğinde binlerce yıllık tarihî evlerin arasında kekik kokularıyla mest olmak, Bozcaada’nın doğal güzellikleri, denizi ve şarabıyla dolu dolu bir tatil yaşamak, Çanakkale’nin mistik havasıyla duygulanmak isterseniz sizi Assos Bozcaada Çanakkale turlarına davet ediyoruz.

Ada kültürünü ve sıcaklığını yaşayacağınız Bozcaada’da ilk durağınız Bizans döneminden kalma Bozcaada Kalesi’ni gezmek olmalıdır. Bir diğer durağınız ise Rum mahallesinde karşınıza çıkacak olan Bozcaada tarihini ayrıntısıyla anlamanızı sağlayacak olan Bozcaada Müzesi olmalıdır.

Bozcaada’yı daha iyi özümsemek için Eski Rum Mahallesi ve Eski Türk Mahallesi sokaklarını mutlaka arşınlamalısınız. Bir de meşhur Bozcaada şaraplarından mutlaka tatmanızı öneririz. 

Adanın en güzel sembollerinden biri de Bozcaada Rüzgâr Gülleri’dir. Adanın batı yakasında bulunan rüzgâr güllerini gün batımı vaktinde mutlaka izlemelisiniz. Bir de Bozcaada’nın meşhur plajı Ayazma plajında mutla bir deniz keyfi yapmalısınız.

Ege’nin güzel adalarından Cunda Adası’nın nostaljik sokaklarında balkonlarından çiçekler sarkan şirin evleri arasında huzurlu zamanlar geçirmek bir harika olacaktır. Ondan evvel ise Cunda Adası’na yolculuk sırasında bin bir güzel koyda deniz ve yüzme keyfi yaşayabilirsiniz.

Cunda Adası’nda meşhur sakız dondurmasından yedikten sonra Taksiyarhis Kilisesi’ni mutlaka gezmelisiniz.

Huzur dolu tatilin adreslerinden Asos’un tarih kokan her noktasından büyük keyif alacaksınız. Ayrıca tertemiz denizi, yemyeşil yürüyüş yolları ile Asos sizin için dinginliğin adresi olacaktır.

Antik kentleri ile köklü bir kültürü size sunacak Asos’ta Assos Athena Tapınağı, Assos Antik Kenti, Hüdavendigar Camii, Behramkale Köprüsü ve Behramkale kalıntılarını mutlaka ziyaret etmeli ve incelemelisiniz.

Asos’ta deniz, kumsal ve güneş keyfini de mutlaka çıkarmalısınız. Sahil kenarındaki kafe ve restoranlarda oturup denizin sesini dinleyebilirsiniz.

Asos’ta doğal güzelliklerinden olan Kadırga Koyu’nu da mutlaka görmelisiniz. Midilli Adası manzarasıyla Kadırga Koyu’na hayran kalacağınızı garanti ediyoruz.