Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

2 Yetişkin

RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM

RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM
1 Çocuk 0-5,99 Yaş Ücretsiz
Tüm Resimler
1 Oda, 2 Yetişkin

RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM

Radisson Collection Bodrum Akyarlar bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 50 - 100 metre arasındadır. 400 m uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendine ait iskelesi vardır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesis 2 adet açık restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan spa, hamam ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Otel Milas Havaalanı'na 58 km, Akyarlar'a 1 km, Bodrum'a 20 km uzaklıktadır. Tatilde spor ve eğlenceyi tercih edenler için sörf faaliyetleri vardır. Mini golf oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tatiliniz süresince sörf gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, güzellik salonu, kuaför, market hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Yorumlar


RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz