Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

2 Yetişkin

THE BRITISH HOTEL

THE BRITISH HOTEL
0-4 Yaş Ücretsiz
Tüm Resimler
1 Oda, 2 Yetişkin

THE BRITISH HOTEL

THE BRİTİSH HOTEL
Birbirinden konforlu 18 odasıyla hizmet veren The British Hotel Girne yat limanı yanında bulunuyor. Girne Kalesi ve merkezin tam göbeğinde konumlanan The British Hotel sizleri bekliyor. Oda kahvaltı konsepti ile konuklarına hizmet veren The British Hotel adanın eğlence merkezi yat limanın içerisinde yer alması nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Çamaşırhane ve araç kiralama hizmetleri sunan bu özel otel Girne'de unutulmaz bir tatil yapmak isteyen misafirlere kapılarını açıyor.

THE BRİTİSH HOTEL KIBRIS
Kıbrıs'ın merkezinde hem ekonomik hem de konforlu bir tesiste konaklamak isteyenlerin tercih ettiği The British Hotel Kıbrıs eğlence hayatını yakından tanımak isteyenker için biçilmiş kaftan! Girne'nin en önemli cazibe merkezlerinden yat limanı içerisinde yer alan bu özel tesis, beklentilerinizin üzerinde bir konaklama imkanı sunuyor. Siz de Kıbrıs gece hayatını doyasıya yaşamak ya da Girne'nin doğal güzelliklerini keşfetmek için The British Hotel Kıbrıs tesisini tercih edebilirsiniz.
 

* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.

Yorumlar


THE BRITISH HOTEL Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz