Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Baştan Başa İtalya Turu Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

Baştan Başa İtalya Turu Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

1.Gün ISTANBUL – BOLOGNA - VENEDİK

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Türk Hava Yolları kontuarının önünde saat  06.20’de buluşma.Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1321 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.25’de Bologna’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10.05’de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Venedik’e hareket. Venedik'te San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü Venedik'te görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Venedik Gondol Turu’na katılabilirler (25 Euro). Venedik'in simgelerinden biri olan geleneksel gondollar ile yapacağımız bu turumuzda Venedik’in kanallarını görme imkânı elde edeceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün VENEDİK – MİLANO

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Verona Turu’na katılabilirler. (35 Euro) Tarih, mimari ve edebiyat ile estetik duyguları uyandıran bu şehirde en büyük aşk hikâyelerine konu olmuş Romeo & Juliet’in evi, Verona Arenası, Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Milano’ya hareket. Sanatın, modanın, otomotiv ve gösteri dünyasının merkezi sayılan Milano, İtalya’nın kuzeyindeki Lombardiya Bölgesi sınırları içerisinde yer alıyor. Milano sokakları hem tarih hem de modern dünyayı bir arada soluyabileceğiniz bir yaşam tarzına sahiptir. Castello Sforzesco (Milano Kalesi), Galleria Vittorio Emanuele (Dünyanın en eski alışveriş merkezlerinden biri), Duomo Katedrali, La Scala (Dünyanın en büyük tiyatro binalarından) şehir turu esnasında görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün MİLANO

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como & Lugano & Outlet Center Turu’na katılabilirler. (60 Euro) Madonna’dan Sting’e sayısız ünlünün cazibe merkezi olan Como Gölü’ne doğru keyifli bir otobüs yolculuğuna çıkıyoruz. Lüksü, sakinliği ve doğal güzellikleri bir arada vaat eden Como; görkemli villaları, gurme dükkânları, sahil restoranlarıyla İtalya’nın göller bölgesinin bilinirliği en yüksek kentidir. Alplerin eteklerinde, ince ve uzun bir göl olan Como, aynı zamanda Roma İmparatorluğu zamanından beri yazarların, aristokratların ve ünlülerin sevilen inziva mekânı olmuştur. Turumuzun ardından bir başka cazibe merkezi olan İsviçre’nin Lugano şehrine hareket ediyoruz. Şehir merkezine geldiğinizde sizi ana meydan ''Piazza della Riforma'' karşılayacak. Burada yan yana dizilmiş İtalyan restoranlarını ve İtalyan mimarisiyle çevrilmiş tarihi yapıları gördüğünüzde kendinizi muhtemelen İtalya'da sanacaksınız. Kantonlar halinde yönetilen İsviçre'nin İtalyan kantonu Ticino'da bulunan Lugano, sizi İtalyan kültürünün bütün sıcaklığıyla  karşılayacaktır. Şık vitrinleriyle göz kamaştıran lüks mağazaları, yemyeşil doğası, tertemiz havası, sıcakkanlı insanları ve İtalyan mutfağının en güzel lezzetlerini sunan restoranlarıyla Lugano “anlatılmaz yaşanır” diye tabir ettiğimiz İsviçre şehirlerinden biri. Büyülü manzaralar eşliğinde İsviçre Alpleri, vadileri, doğayla uyum içindeki evleri, köprüleri seyrederek, güneyde Lugano şehrine ulaşıyoruz. Belediye binası, Lugano Gölü, çiçekleriyle ünlü parkı, köşkleri görüyoruz. Ardından Outlet Center’da alışveriş için serbest zaman verilecek. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün MİLANO – FLORANSA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Rönesans’ın doğduğu şehir olan Floransa'ya varışımızın ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme Montecatini’deki otelimizde.

 

5. Gün FLORANSA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Toscana Bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden Pisa & Siena & San Gimignano Turu’na katılabilirler. (90 Euro) İlk durağımız İtalyanın en önemli sembollerinden kabul edilen ve eğikliği 5,5 metreyi bulmasına rağmen, hala ayakta durması mucize olan meşhur Pisa kulesi. Burada çekeceğimiz muhteşem fotoğrafların ardından Unesco Dünya Mirasları Listesinde bulunan Siena şehrine geçiyoruz. Ortaçağdan fırlamış bir atmosfere sahip olan bu şehirde bulunan sanat eserleri, müzeler, katedraller, meydanlar ve yöresel kültürü sizi fazlasıyla etkileyecek.  Kültürü ve tarihiyle Siena mutlaka keşfedilmesi gereken bir İtalya şehridir. Siena turumuzun ardından yine Unesco Dünya Mirasları Listesinde bulunan bir başka yere, San Gimignanoya gidiyoruz. Roma İmparatorluğu döneminde konumu itibariyle tepede bulunmasından dolayı garnizon olarak kullanılmış etrafı surlarla çevrili San Gimignano gezimizin ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

 

6. Gün FLORANSA – ROMA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turuna katılma imkânı bulacaklar (25 Euro). Barok ve Gotik tarzda inşa edilmiş mimarisi ile İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinmiş olan ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından Roma’ya hareket. Varışı takiben panoramik Roma şehir turu gerçekleştirilecektir. Turumuzda Hristiyanlık dini katolik mezhebinin yönetim merkezi olan Vatikan (San Pietro Kathedrali), gladyatör dövüşlerinin düzenlendiği Collosseo (Arena), Roma antik kentinin merkezinde olan ve bir zamanlar önemli dini, politik ve sosyal faaliyetlerin yapıldığı Roma Forumu, Ulusun Mihrabı anlamına gelen Zafer Anıtı (Vittoriano Emanuele), ülkemizde Aşk Çeşmesi olarak ün salmış (Fontana di Trevi) ve İtalya dendiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.7.Gün ROMA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei turuna katılabilirler (90 Euro).  Vezüv Yanardağının patlaması ve iki gün süren faaliyeti sonrası lavların yuttuğu ve yıllarca toprağın altında kalmış Pompei’de patlamaya eşlik eden ıslak kül yağmurları şehirdeki yapıları, tapınağı, tiyatroyu, hamamı ve konutları koruyarak kasabanın etrafında hava geçirmez bir mühür oluşturmuştur. Antik kente yapacağımız ziyarette kazılar sonucu ortaya çıkarılmış bu yapıların yanı sıra taşlaşmış insan kalıntılarını da göreceğiz. Ardından Napoli’ye hareket ediyoruz. Tarihi yapıları ve eşsiz Margarita pizzası ile ünlü İtalya’nın 3. büyük şehri olan bu liman kentinde UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan şehir merkezi, inşası 17. Yüzyıla dayanan Kraliyet Sarayı, heybetli Ortaçağ Kalesi Castel Nuovo etkileyici cam kubbesi altında alışveriş yapma imkânı bulacağınız Galleria Umberto 1, ismini merkezindeki İtalyan şair Dante Aligheri’den alan Piazza Dante (Dante Meydanı), Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek inşa edilmiş San Francesco di Paola Bazilikası ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

8.Gün ROMA – İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Nemi Gölü ve Köyü & Castel Gondolfo - Albano Gölü & Outlet turumuza katılabilirler. (65 Euro) Turumuzda ilk durağımız Nemi köyü. Daracık sokakların olduğu ve sokaklarının her İtayan yerleşimi gibi meydanlara açıldığı, göl ve vadi manzarasının sizi büyülediği bir yere gideceğiz. Burada rengarenk evleriyle, taş sokaklarıyla kendinizi masaldaymış gibi hissedeceksiniz. Turumuzda 2. durağımız Albano gölü kıyısında bulunan Castel Gondolfo. Papanın yazlık sarayına sahip olması ve Da Vinci’nin şifresinde ön plana çıkan bir yerleşim olmasıyla bilinen Castel Gondolfo, İtalya’nın doğal güzelliklere sahip en güzel kasabalarındandır. Turumuzun son durağı ise alış veriş yapabileceğimiz Castel Romano. Birbirinden farklı markaları indirimle alabileceğiniz bu outlette vereceğimiz molanın ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1864 sefer sayılı uçuşu ile 19.35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:05’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·Türk Havayolları ile İstanbul – Bologna –Roma- İstanbul arası uçak bileti,

·Havalimanı vergileri,

·Alan – otel – alan transferleri ve şehirler arası transferler,

·3*/4* otellerde 7 Gece - 8 Gün oda kahvaltı konaklama, Venedik  (Vicenza, Mestre, Treviso, Padova, Lido de Jesolo Bölgeleri) , Milano (Merkeze 15 – 20 km mesafe), Floransa (Montecatini Bölgesi) ve Roma (Merkeze 15 – 20 km mesafe)

·Venedik, Milano, Floransa, Roma Şehir Turları

·Vaporetto Ücreti,

·Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·Vize Ücreti (140 Euro)

·Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)

·Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

·Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

·Müze ve ören yeri girişleri,

·İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri (Tavsiye edilen kişi başı 5 Euro)

·Şehir Vergileri (Direkt otel resepsiyonuna ödenir.)

Baştan Başa İtalya Turu Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

1.Gün ISTANBUL – BOLOGNA - VENEDİK

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Türk Hava Yolları kontuarının önünde saat  06.20’de buluşma.Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1321 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.25’de Bologna’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10.05’de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Venedik’e hareket. Venedik'te San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü Venedik'te görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Venedik Gondol Turu’na katılabilirler (25 Euro). Venedik'in simgelerinden biri olan geleneksel gondollar ile yapacağımız bu turumuzda Venedik’in kanallarını görme imkânı elde edeceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün VENEDİK – MİLANO

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Verona Turu’na katılabilirler. (35 Euro) Tarih, mimari ve edebiyat ile estetik duyguları uyandıran bu şehirde en büyük aşk hikâyelerine konu olmuş Romeo & Juliet’in evi, Verona Arenası, Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Milano’ya hareket. Sanatın, modanın, otomotiv ve gösteri dünyasının merkezi sayılan Milano, İtalya’nın kuzeyindeki Lombardiya Bölgesi sınırları içerisinde yer alıyor. Milano sokakları hem tarih hem de modern dünyayı bir arada soluyabileceğiniz bir yaşam tarzına sahiptir. Castello Sforzesco (Milano Kalesi), Galleria Vittorio Emanuele (Dünyanın en eski alışveriş merkezlerinden biri), Duomo Katedrali, La Scala (Dünyanın en büyük tiyatro binalarından) şehir turu esnasında görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün MİLANO

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como & Lugano & Outlet Center Turu’na katılabilirler. (60 Euro) Madonna’dan Sting’e sayısız ünlünün cazibe merkezi olan Como Gölü’ne doğru keyifli bir otobüs yolculuğuna çıkıyoruz. Lüksü, sakinliği ve doğal güzellikleri bir arada vaat eden Como; görkemli villaları, gurme dükkânları, sahil restoranlarıyla İtalya’nın göller bölgesinin bilinirliği en yüksek kentidir. Alplerin eteklerinde, ince ve uzun bir göl olan Como, aynı zamanda Roma İmparatorluğu zamanından beri yazarların, aristokratların ve ünlülerin sevilen inziva mekânı olmuştur. Turumuzun ardından bir başka cazibe merkezi olan İsviçre’nin Lugano şehrine hareket ediyoruz. Şehir merkezine geldiğinizde sizi ana meydan ''Piazza della Riforma'' karşılayacak. Burada yan yana dizilmiş İtalyan restoranlarını ve İtalyan mimarisiyle çevrilmiş tarihi yapıları gördüğünüzde kendinizi muhtemelen İtalya'da sanacaksınız. Kantonlar halinde yönetilen İsviçre'nin İtalyan kantonu Ticino'da bulunan Lugano, sizi İtalyan kültürünün bütün sıcaklığıyla  karşılayacaktır. Şık vitrinleriyle göz kamaştıran lüks mağazaları, yemyeşil doğası, tertemiz havası, sıcakkanlı insanları ve İtalyan mutfağının en güzel lezzetlerini sunan restoranlarıyla Lugano “anlatılmaz yaşanır” diye tabir ettiğimiz İsviçre şehirlerinden biri. Büyülü manzaralar eşliğinde İsviçre Alpleri, vadileri, doğayla uyum içindeki evleri, köprüleri seyrederek, güneyde Lugano şehrine ulaşıyoruz. Belediye binası, Lugano Gölü, çiçekleriyle ünlü parkı, köşkleri görüyoruz. Ardından Outlet Center’da alışveriş için serbest zaman verilecek. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün MİLANO – FLORANSA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Rönesans’ın doğduğu şehir olan Floransa'ya varışımızın ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme Montecatini’deki otelimizde.

 

5. Gün FLORANSA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Toscana Bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden Pisa & Siena & San Gimignano Turu’na katılabilirler. (90 Euro) İlk durağımız İtalyanın en önemli sembollerinden kabul edilen ve eğikliği 5,5 metreyi bulmasına rağmen, hala ayakta durması mucize olan meşhur Pisa kulesi. Burada çekeceğimiz muhteşem fotoğrafların ardından Unesco Dünya Mirasları Listesinde bulunan Siena şehrine geçiyoruz. Ortaçağdan fırlamış bir atmosfere sahip olan bu şehirde bulunan sanat eserleri, müzeler, katedraller, meydanlar ve yöresel kültürü sizi fazlasıyla etkileyecek.  Kültürü ve tarihiyle Siena mutlaka keşfedilmesi gereken bir İtalya şehridir. Siena turumuzun ardından yine Unesco Dünya Mirasları Listesinde bulunan bir başka yere, San Gimignanoya gidiyoruz. Roma İmparatorluğu döneminde konumu itibariyle tepede bulunmasından dolayı garnizon olarak kullanılmış etrafı surlarla çevrili San Gimignano gezimizin ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

 

6. Gün FLORANSA – ROMA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turuna katılma imkânı bulacaklar (25 Euro). Barok ve Gotik tarzda inşa edilmiş mimarisi ile İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinmiş olan ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından Roma’ya hareket. Varışı takiben panoramik Roma şehir turu gerçekleştirilecektir. Turumuzda Hristiyanlık dini katolik mezhebinin yönetim merkezi olan Vatikan (San Pietro Kathedrali), gladyatör dövüşlerinin düzenlendiği Collosseo (Arena), Roma antik kentinin merkezinde olan ve bir zamanlar önemli dini, politik ve sosyal faaliyetlerin yapıldığı Roma Forumu, Ulusun Mihrabı anlamına gelen Zafer Anıtı (Vittoriano Emanuele), ülkemizde Aşk Çeşmesi olarak ün salmış (Fontana di Trevi) ve İtalya dendiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.7.Gün ROMA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei turuna katılabilirler (90 Euro).  Vezüv Yanardağının patlaması ve iki gün süren faaliyeti sonrası lavların yuttuğu ve yıllarca toprağın altında kalmış Pompei’de patlamaya eşlik eden ıslak kül yağmurları şehirdeki yapıları, tapınağı, tiyatroyu, hamamı ve konutları koruyarak kasabanın etrafında hava geçirmez bir mühür oluşturmuştur. Antik kente yapacağımız ziyarette kazılar sonucu ortaya çıkarılmış bu yapıların yanı sıra taşlaşmış insan kalıntılarını da göreceğiz. Ardından Napoli’ye hareket ediyoruz. Tarihi yapıları ve eşsiz Margarita pizzası ile ünlü İtalya’nın 3. büyük şehri olan bu liman kentinde UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan şehir merkezi, inşası 17. Yüzyıla dayanan Kraliyet Sarayı, heybetli Ortaçağ Kalesi Castel Nuovo etkileyici cam kubbesi altında alışveriş yapma imkânı bulacağınız Galleria Umberto 1, ismini merkezindeki İtalyan şair Dante Aligheri’den alan Piazza Dante (Dante Meydanı), Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek inşa edilmiş San Francesco di Paola Bazilikası ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

8.Gün ROMA – İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Nemi Gölü ve Köyü & Castel Gondolfo - Albano Gölü & Outlet turumuza katılabilirler. (65 Euro) Turumuzda ilk durağımız Nemi köyü. Daracık sokakların olduğu ve sokaklarının her İtayan yerleşimi gibi meydanlara açıldığı, göl ve vadi manzarasının sizi büyülediği bir yere gideceğiz. Burada rengarenk evleriyle, taş sokaklarıyla kendinizi masaldaymış gibi hissedeceksiniz. Turumuzda 2. durağımız Albano gölü kıyısında bulunan Castel Gondolfo. Papanın yazlık sarayına sahip olması ve Da Vinci’nin şifresinde ön plana çıkan bir yerleşim olmasıyla bilinen Castel Gondolfo, İtalya’nın doğal güzelliklere sahip en güzel kasabalarındandır. Turumuzun son durağı ise alış veriş yapabileceğimiz Castel Romano. Birbirinden farklı markaları indirimle alabileceğiniz bu outlette vereceğimiz molanın ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1864 sefer sayılı uçuşu ile 19.35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:05’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·Türk Havayolları ile İstanbul – Bologna –Roma- İstanbul arası uçak bileti,

·Havalimanı vergileri,

·Alan – otel – alan transferleri ve şehirler arası transferler,

·3*/4* otellerde 7 Gece - 8 Gün oda kahvaltı konaklama, Venedik  (Vicenza, Mestre, Treviso, Padova, Lido de Jesolo Bölgeleri) , Milano (Merkeze 15 – 20 km mesafe), Floransa (Montecatini Bölgesi) ve Roma (Merkeze 15 – 20 km mesafe)

·Venedik, Milano, Floransa, Roma Şehir Turları

·Vaporetto Ücreti,

·Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·Vize Ücreti (140 Euro)

·Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)

·Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

·Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

·Müze ve ören yeri girişleri,

·İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri (Tavsiye edilen kişi başı 5 Euro)

·Şehir Vergileri (Direkt otel resepsiyonuna ödenir.)

Tur Programı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Yorumlar


  Baştan Başa İtalya Turu Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Ulaşım Araçlarımız