Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sırala
Filtrele
Sonuçları Filtrele
Uygula
Tur Bulundu
Uygula

Fas Turları Fırsatı

Fas turları ile egzotik ve büyüleyici bir yolculuğa hazır olun. Vizesiz turlar arasında yer alan Fas, şimdi tüm gezginlere unutulmaz bir deneyim vadediyor. Afrika Kıtası'nın kuzeybatısında ve Atlas Okyanusu'nun kıyısında bulunan yer alan Fas, filmlerden kitaplara kadar her zaman ilham verici bir keşif noktası olmuştur. Otantik atmosferi, farklı dokusu, kültürü ve yaşam biçimi ile dünyanın birçok ülkesinden farklılaşan Fas, gezginler için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Eski medeniyetlerden bu yana birçok farlı kültüre ev sahipliği yapan Fas, buradan farklı bir kişi olarak gitmenizi sağlayacak. Kültürü, tarihi, eserleri, mimarisi, yemekleri, kıyafetleri, müzikleri ile ilgi çekici destinasyonların başında geliyor. Fas turları ile bu unutulmaz yolculuğa tatildeysen.com  güvencesi ile çıkabilir başta Marakeş, Kazablanka ve Sahra Çölü olmak üzere eşsiz yerler keşfedebilir, Afrika'nın en çok turist çeken ülkesinden birini ziyaret edebilirsiniz. 

Muhteşem fotoğraflar ve unutulmaz deneyimler için Fas'ın yeri ayrıdır. Birçok gezgin için Fas, yeni kültürleri deneyimlemek için önemlidir. Daha önce görmediğiniz birçok kültürel ögeyi burada keşfedeceksiniz. Fas turları ile yeni hikayeler yazmak için planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Fas Turları Fiyatları

Fas turları fiyatları tatildeysen.com özel indirimleri ve kampanyaları ile uyguna gelmektedir. Yurtdışı turlar ile dünyanın benzersiz coğrafyalarında egzotik deneyimler, yerel hikayeler yazarken unutulmaz yol arkadaşlıkları da kuracaksınız. Uzun zamandır yapmayı istediğiniz baştan başa dünya seyahatinize şimdi Fas ile başlayın. tatildeysen.com  ile Fas turları güvencesiyle bu egzotik ülkeyi keşfedin. Fas turları fiyatları herkes için seyahat imkanı yaratmaktadır. Fas turları kampanyaları ile dilediğiniz tarihlerde turlara katılım gösterebilirsiniz. İlginçlikler, tezatlıklar, farklılıklar ülkesi Fas'a gitmek için vizeye de ihtiyaç yoktur. Türk vatandaşlarından vize istemeyen ülkeler arasında yer alan Fas, ülkeye giriş tarihinden itibaren 6 ay süreyle geçerli pasaportunuzun olması dahilinde Fas'a yapacağınız 90 güne kadar ikamet süreli seyahatlerinizde vize almanıza gerek yoktur.

Fas Turları Görülecek Yerler

Vizesiz yurt dışı turlar arasında yer alan Fas, büyüleyici bir seyahate adım atacağınız ülkeler arasında olacak. Kırmızı tuğlaları ile ünlü olan ve Berberi dilinde "Tanrı'nın Yeri" anlamına gelen Marakeş, filmlere konu olmuş bir aşk rotası Kazablanka, başkent Rabat ve mavi şehir olarak bilinen Şafşavan başta olmak üzere Fas'ta görülecek yerler arasında çok durak var. Fas turları ile farklı şehirleri keşfederken, şehirlerdeki tarihi ve kültürü de yakından deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Büyük Sahra Çölü'nün hafızanızdan çıkmayacak büyülü atmosferine tanık olacağınız Fas turları ile arşivlik fotoğraflar çekeceksiniz. Kutubiye Cami, Bahai Sarayı, labirenti andıran dar sokakları ve caddeleri ile birçok ürünün satıldığı safran kokulu Medina, Unesco Milli Miraslar listesinde mevcut ender meydanlardan birisi olan "Açık Hava Tiyatrosu"', Djemma El Fna Meydanı, Fas turları ile görülecek yerler arasında yer alıyor. Fas turları ile meddah gösterileri, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların performansları ise hafızanızdan çıkmayacak.

Atlas Okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz şehri Essaouira'yı da Fas turları ile görme şansı bulacaksınız. Unesco tarafından “Dünya Mirası” olarak ilan edilen ve Fas’ın en çok yabancı turist çeken yerlerinden biri olan bu kenti mutlaka görmelisiniz. Fas'ın olmazsa olmazı Medina’yı da göreceksiniz Fas turunda. Labirent sokakları, bembeyaz evleri, maviye boyanmış kapı ve pencereleri ile birçok Avrupalı ressam, şair ve yazara ilham kaynağı olan Medina, sizi de etkileyecek. 

Fas'a Ne Zaman Gidilir?

Fas turları ile yola çıkmak için hangi tarih uygundur diye soranlar için farklı tarihler mevcuttur. Akdeniz ikliminin yoğun olarak görüldüğü kıyı kesimler ile birlikte iç kısımlarda çöl iklimi hakim olmaktadır. Fas, sıcak iklime sahip ülkelerden biridir. Bu yüzden yüksek sıcaklık derecesinin görüldüğü yaz ayları, Fas için doğru zaman olmayacaktır. Fas'a gitmek için en uygun zaman bahar ve kış aylarıdır. Bu aylarda Fas'ta hava durumu genel olarak ılık geçecektir. 

Tatildeysen.com ile  ile Fas turları için şimdi planınızı yapın, mistik bir seyahate çıkın.