Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Bolu

Bolu

Elinizde bir kartpostal var. Bakmaya doyamazken bir taraftan hayal kurarsınız, o anda öyle bir yerde olmak için. Bolu da tam bu noktada anda kalabileceğiniz ve anı yaşayabileceğiniz bir yer olarak çıkıyor karşınıza. 

Bolu her mevsimde tatil için değerlendirilebilecek ve özellikle doğada vakit geçirmek isteyen misafirlerin gezilecekler listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Kısa hafta sonu tatilleri, dağ otelleriyle tatildeysen.com üzerinden planladığınız tatiller sizi çok keyiflendirecek.

Konaklama

Belki Bolu diyince aklınıza kısıtlı bir alan gelebilir. Ancak gezilecek ve görülecek yerlerinin fazla olması sebebiyle konaklama açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Özellikle konum itibarı ile kaplıca otellerinin de bulunduğu bölge sağlık turizmi açısından da iyi bir alternatiftir.

Ahşap bungalov otellerden, kaplıca otellerine, dağ otellerine ve çeşitli konsept konaklama tesislerine kadar çok fazla alternatif bulunmaktadır. Konforlu bir tatilin başlangıç noktası olan tatildeysen.com ‘un rezervasyon fırsatlarından yararlanarak Bolu’nun güzelliklerine kendinizi bırakabilirsiniz.

Bolu’ya Ne Zaman Gidilir?

Bolu mevsim ayırt etmeksizin her mevsimde seyahat edilebilen bir destinasyondur. Özellikle İstanbul’a yakın konumuyla bahar aylarında hafta sonları için oldukça dikkat çekmektedir.

Kış mevsimlerinde ise gündüzleri kayak yapabileceğiniz, akşamları şömine başında müzik eşliğinde güzel sohbetler edebileceğiniz dağ otelleriyle balayı için de dikkat için bir tatil bölgesidir.

Bolu’ya Ulaşım

Bolu, İstanbul ve Ankara gibi illere yakınlığı ile misafirlerinin büyük kısmını çevre şehirlerden ağırlamaktadır.

Kara yoluyla ulaşım sık olarak tercih edilmekte olup daha uzak illerden gelecek misafirler için de uçak seyahati gerçekleştirebilirsiniz. Tatildeysen.com üzerinden otelinizin yanında ulaşım seçeneklerimizi de incelemeyi unutmayın.

Bolu’da Nereye Gidilir?

Temiz ve bol oksijenli doğasıyla birlikte Bolu dinlenceli bir tatilin yanında gezebileceğiniz birçok alternatifi de için de bulunduruyor.

Abant Gölü Tabiat Parkı

Yedigöller Milli Parkı

Gölcük Tabiat Parkı

Kartalkaya Kayak Merkezi

Seben Gölü ve Tabiat Parkı

Sülüklü Göl

Aladağ Yaylaları ve Göleti

Akkaya Travertenleri

Karacasu Kaplıcaları

Babas Kaplıcası

Sarot Kaplıcası

Pavlu Kaplıcası

Bolu Müzesi

Mudurnu Evleri

Göynük Evleri