Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kurumsal Seyahat Hizmetleri

Kurumsal Seyahat Hizmetleri


“ Açık fikirlerden kuvvetli hareketler doğar” William Shakespeare. 

Biz de işimizi dünya genelinde gelişen yenilikleri gözleyip, işimize duyduğumuz sevgi ve saygı ile siz değerli müşterilerimiz için tasarlıyor, hayranlık uyandıracak hikayelerle hedeflediğiniz kitleye yerinde ve zamanında en kuvvetli yöntemlerle ulaştıran bir event firmasıyız.

Sağduyulu profesyonel ekibimiz, işinin uzmanı çözüm ortaklarımız, isteklerinize hızlı ve etkileyici çözümler üreten genç, canlı ve deneyimli yapımız ile siz değerli müşterilerimize fark katarak hizmet gücümüz ile farkımızı sahalarda gösteriyoruz.

          

 

NELER YAPIYORUZ?

- Festival ve Konser Organizasyonları

- Fuar Organizasyonları

- Saha Aktiviteleri

- Lansman Organizasyonları

- Şirket içi İletişim Toplantıları

- Bayi Toplantıları

- Ödül Törenleri

- Gala Yemekleri

- Konsept Parti Organizasyonları

- Turizm Hizmetleri

Yurt içinde ki organizasyonlarımız da Siz değerli müşterilerimizden gelen istek ve arzular doğrultusunda fikirlerimizi birlikte paylaşarak toplantı, lansman, gala gecesi, bayii toplantısı, panel, açılış ve benzeri organizasyonlarda A'dan Z'ye bir hizmet sunarak size unutulmaz bir event hazırlıyoruz. 

Kurumsal müşterilerimiz için ilgili departmanlarından gelen istek ve arzularına göre incelenerek, müşterimizin memnun kalmasını sağlamak üzere öncelikli konuları beraber belirleriz. Otel, teknik ekipman, dekor, ulaşım, transfer, nakliye ve düzenlenecek organizasyon için gerekli olabilecek ve organizasyonun hatasız bir şekilde yürümesini sağlayabilecek tüm detaylar göz önüne alınarak ihtiyaçlara uygun fikirler doğrultusunda projeleri hazırlarız. 

Yurtdışı organizasyonların da hizmet alanlarımız içinde; siz değerli müşterilerimize kişisel veya kurumsal olarak hazırlanması düşünülen konser, fuar, bayi toplantıları, gala yemekleri, ödül ve teşvik gezileri, kongre katılımları ve organizasyonları, lansmanlar, uçak rezervasyonları, tarihi kültürel ve sosyal geziler, transfer ve ulaşım, rehberlik hizmetlerini sunmaktayız. 

Kurumsal firmalar için oluşturulan yeni satış kanalımızla tanıştınız mı? 

- Ulaşım

- Konaklama

- Rent a car

- Transfer

- Jet Kiralama

- VIP Tekne 

- Hediye Çeki 

Ulaşım

 İster Yurtiçi, ister yurtdışı siz gitmek istediğiniz yeri seçin, avantajlı fiyatlarla anında ayarlayalım. 

- 7/24 Hizmet

- İç hat ve dış hat ekonomik uçak biletleri

- Şehirlerarası otobüs biletleri

- Havayolları ile firmanıza özel anlaşmalar

- Size özel en iyi fiyat garantisi

Konaklama

Dünya genelindeki online otel ağı sistemini kullanan Tatildeysen.com, sizlere bir otelden beklediğinizin çok daha fazlasını sunar. 

- Yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonları

- Size özel en iyi fiyat garantisi

Uçak kiralama

Ayağınızı yerden kesmekten fazlası söz konusu olduğunda, kiralık jetiniz anında yanınızda! Siz toplantıya nasıl yetişeceğinizi bize bırakın ve arkanıza yaslanıp bu konforun keyfini çıkarın. 

- Toplantılarınızda;

- Randevularınızda,

- Transferlerinizde ve her yerde

VIP Tekne

Lüks bir toplantıdan daha iyisi varsa o da lüksün en ince ayrıntılarıyla bezeli VIP teknede gerçekleştirilen bir toplantıdır.Tatildeysen.com ise tüm bu ayrıcalıkları sizlere sunar! 

- Tam donanımlı VIP tekne

- 7/24 Teknik hizmet

Transfer

Tatildeysen.com ’un dünya geneline yayılmış transfer ağıyla, artık her yer ulaşılabilir konumda!

- Yurtiçi ve yurtdışında resmi prosedürlere uygun ekonomik transferler 

Rent a Car

Bazen direksiyon başına geçip şehrin sokaklarını turlamak ve özgürlüğün tadını çıkarmak istersiniz. Size düşen tek şeyse planınıza uygun aracı seçmek ve bize bildirmek. İşte bu kadar basit! 

- Yurtiçi ve yurtdışında resmi prosedürlere uygun ekonomik transferler 

Hediye Çeki

Şekilde görmüş olduğunuz muhteşem çek, her derde deva! İster şirket içi motivasyon, ödüllendirme, doğum günleri için kullanın; isterseniz iç ve dış müşterilerinize tebrik, teşekkür veya hediye amaçla kullanın. Seçim sizin! 

Siz de gelin Tatildeysen.com' un  çeyrek asrın üstündeki tecrübesi ile sunduğu kaliteli hizmetten, uygun fiyat seçenekleriyle yararlanın. Tatildeysen.com ile şirketinizi iş dünyasında bir adım öne taşıyın!

Siz değerli misafirlerimizin organizasyonlar da, seyahatleriniz de sorun yaşamadan ulaşımınızı çözmek, size en güzel uyum sağlayacak, konforunuzu aksatmayacak otel seçimleri yaparak istek ve arzularınıza göre fikirlerinizin ve fikirlerimizin bize verdiği kuvvetle sizlere en iyi şekilde hizmet ederiz.

talep@tatildeysen.com  - (0850) 242 01 01