Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

2 Yetişkin

MGALLERY THE BODRUM HOTEL YALIKAVAK

1 Oda, 2 Yetişkin

MGALLERY THE BODRUM HOTEL YALIKAVAK

Mgallery The Bodrum Hotel Yalıkavak Bodrum, Yalıkavak bölgesinde bulunmaktadır. 13000 m2 alanda kurulmuş olan Mgallery The Bodrum Hotel Yalıkavak oda kahvaltı konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Mgallery The Bodrum Hotel Yalıkavak denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 1000 m uzunluğundaki sahile sahip tesisin kendine ait iskelesi vardır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Tesis 2 adet ala carte restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır.

Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan spa, hamam ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Otel Milas Havaalanı'na 53 km, Bodrum'a 20 km uzaklıktadır.

Yorumlar


MGALLERY THE BODRUM HOTEL YALIKAVAK Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz