Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Balayı çifti olarak hangi imkanlardan yararlanabiliriz?

Rezervasyon esnasında not kısmına balayı çifti olduğunuzu yazabilir ya da çağrı merkezimiz üzerinden seyahat danışmanlarımızla paylaşabilirsiniz. 

Çocuklar için indirim oranları nedir?

Tercih ettiğiniz otelin çocuk yaş politikaları doğrultusunda bir ya da iki çocuk olarak ücretsiz konaklama veya %50 ‘ye varan indirimlerden tatildeysen.com aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

Erken rezervasyon dönemi ne zaman başlar?

Erken rezervasyon dönemi her yıl Aralık ayında başlar ve Mayıs ayının sonuna kadar devam eder. Tatildeysen.com internet sitemiz üzerinden tüm otel alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Grup konaklaması şartları nelerdir?

Minimum 10 oda ve üzeri sayılarda yapmak istediğiniz konaklamalar için bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde özel fiyatlandırma yapılarak teklif sizlere iletilecektir. Onaylamanız durumunda rezervasyon işlemlerinizi tatildeysen.com ayrıcalığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/Eft yolu ile ödeme yaptım. Kontrolünü nasıl sağlıyorsunuz? 

Tatildeysen.com olarak ödemeler muhasebe departmanımız tarafından anlık olarak kontrol edilmektedir. Yapmak istediğiniz rezervasyon ödemesi konaklamayı gerçekleştirecek olan misafirlerden en az birinin hesabından gelmeli, otel ismi ve konaklama tarihleri açıklama kısmında yer almalıdır.

İptal Ettiğim Rezervasyonun Ücret İadesi Ne Zaman Yapılır? 

İptal onayının sonrasında 5 ile 7 iş günü içerisinde yaptığınız ödeme şekline istinaden iadesi yapılacaktır.

Otelde erken giriş / geç çıkış yapmak istiyorum. Ne yapabilirim? 

Otellere giriş saati 14.00 olup ayrılış saati ise 12.00 olarak belirlenmiştir. Erken giriş ve geç çıkışlar otelin müsaitliği ile insiyatifi doğrultusundadır.

Rezervasyon oluşturmak istiyorum. En güvenli şekilde nasıl alışveriş yapabilirim?

Karar verdiğiniz oteller için dilerseniz internet sitemizden, dilerseniz de çağrı merkezimiz üzerinden 3D banka güvenli ödeme sistemiyle rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Rezervasyonu oluşturduktan sonra uçak, otobüs ve transfer ekleyebilir miyim? 

Evet. Rezervasyon sonrasında eklemek istediğiniz ulaşım hizmetlerimiz için bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Rezervasyonumu başkasına devredebilir miyim? 

Rezervasyonunuz adınıza oluşturulacağından farklı birine tamamen devir yapamazsınız. Gerçekleştirmek istediğiniz isim değişiklikleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyonumla ilgili acil olarak işlem yaptırmam gerekiyor. Nasıl ulaşabilirim?

Mesai saatlerimiz içerisinde rezervasyon belgelerinizin gönderilmiş olduğu mail adresi ya da çağrı merkezimiz üzerinden; mesai saatlerimiz dışında ise acil iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım oteli iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim? 

Rezervasyon aşamasında almış olduğunuz iptal güvence paketi ile işlemleriniz için 72 saat kalana kadar bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Satın alma işleminde kaç taksit yaptırabilirim?

Alışveriş yaptığınız kartın ait olduğu bankaya göre 3 aydan 9 aya kadar taksit imkânı bulunmaktadır. 

Tatildeysen.com üzerinden aldığım biletimi ücretsiz olarak iptal edebilir miyim?

Uçak biletlerinin iptal ve iadeleri ilgili havayoluna ait biletteki uçuş kuralları dahilinde yapılabilmektedir. Talepleriniz uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilecek olup gerekli bilgilendirmelerin ardından onayınız doğrultusunda işlemleriniz yapılacaktır.